کاری که تروریست‌های حلب با زنان شهر می‌کردند + تصاویر

eagle دی ۲, ۱۳۹۵ 2

یک زن شهروند سوری از شیوه‌های شکنجه و آزاز زنان شهر حلب توسط تروریست ها پرده برداشت.

 

العالم – سوریه

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه نوشت: «حیات که ۲۱ ساله است گفت که تروریست ها جسد شوهرش را بعد از قتل، بدون اعضای داخلی به وی تحویل دادند».
او افزود که شکنجه فقط گرسنه نگه داشتن نیست، بلکه قتل و تجاوز نیز هست، زنان بدون آنکه راضی باشند باید ازدواج کنند در غیر این صورت در میدان الفردوس حلب سنگسار می شوند.
حیات گفت: «آنان اعضای بدن همسرم را ربودند و مانند کیسه خالی آن را به من تحویل دادند، حتی پزشک حاضر نشد سوختگی ام را معالجه کند آن هم به این دلیل که نباید مردی غیر از همسرم بدنم را ببیند».
این زن جوان سوری اضافه کرد: «مردانی که بدون آگاهی تروریست ها غذا به دست می آورند به بهانه اینکه غذا دزدیده اند، حد بر آنان جاری می شود. آنان وارد خانه های مردم  می شدند، همه جا را می گشتند و غارت می کردند و هر کسی به آنان اعتراض کرد را به قتل می رساندند».

 

 

 

2 دیدگاه »

 1. سیدجلال موسوی نژاد دی ۴, ۱۳۹۵ در ۲۳:۴۵ - Reply

  این تروریستهای داعش فرزندان نامشروع صهیونیستهاوآل سعودکفتارهای گرسنه وحرامزاده به سزای اعمالشان خواهندرسیدانشاالله سردارعزیزمان سردارباغیرتمان سردارسلیمانی که دست راست رهبروامنیت کشورمان همه کفتارهای حرم زاده رابه سزای کارهایشان خواهدرساندباشدکه به حول و قوه الهی شاهدآن روزباشیم

  • مالک دی ۵, ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۷ - Reply

   عمو داعش تو حلب کجا بود
   این بخشی از عمل ارتش ازاده
   همونایی که اصرار دارن بگن میانه رو هستند
   میانه رو توی سوریه اینجوره

پاسخی بگذارید »

::: توجه : این سایت هیچ گونه وابستگی به اشخاص واحزاب ندارد و فقط از طرف هواداران سرلشکر سلیمانی دایر گردیده است.::