Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

۵۰ نوع حوری در انتظار داعشیان!

یک منبع در شهر موصل خبر داد که خطیبان نماز جمعه در مناطق تحت تسلط داعش در شهر موصل، در دوره اخیر، موضوع خطبه را روی انواع حوری بهشتی متمرکز کرده‌اند.

طبق اعلام منابع عراقی، امامان نمازهای جمعه‌ای که داعش در بخش غربی شهر موصل برگزار می‌کند، اخیرا به تروریست‌ها وعده می‌دهند که در صورت کشته شدن ۵۰ نوع حورالعین در آن دنیا منتظرشان است.

یک منبع عراقی در گفت‌و‌گو با شبکه خبری السومریه، گفت: چندین تن از امامان جمعه داعش در خطبه‌های خود در مساجد بخش غربی موصل از ۵۰ نوع حور‌العین صحبت می‌کنند که پس از کشته شدن نصیب تروریست‌ها خواهد شد و این روزها صحبت کردن از حور العین در خلال خطبه‌های نماز جمعه اصلی‌ترین موضوع است.

او افزود: سخن گفتن از حور العین در جهت افزایش روحیه اعضای داعش صورت می‌گیرد که این روزها متحمل تلفات سنگینی در مواجهه با نیروهای عراقی در بخش شرقی موصل شده‌اند.

این منبع محلی در ادامه گفت: یکی از خطبای جمعه گفته است که برای هر شخصی که کشته شود ۵۰ (نوع) حوری در آن دنیا در نظر گرفته شده است.

این روزها نیروهای عراقی در بخش شرقی شهر موصل بیشتر مناطق را به کنترل خود در آورده‌اند و صرفا به خاطر نگرانی از جان شهروندان عادی، عملیات نظامی با احتیاط پیش می‌رود.

فارس

No comments yet.

Leave a Comment